O nas

 

Firma DREWEX  rozpoczęła swoją działalność ponad 20 lat temu, i dzięki solidności kojarzy się ona z niezawodnością, kompetencją i jakością.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu znakomicie rozumiemy potrzeby naszych klientów i potrafimy spełniać ich oczekiwania na najwyższym poziomie.

Produkcja drzewna to zasadniczy profil naszej działalności. Własny tartak, suszarnie, urządzenia do impregnacji ciśnieniowej i zanurzeniowej, linia produkcyjna do łączenia drewna na mikrowczepy oraz bogato wyposażony park maszynowy do specjalistycznej obróbki drewna stanowią o naszym potencjale w zakresie spełniania oczekiwań klientów.

Mimo długiego stażu na rynku, nasza firma poddawana jest ciągle to nowszym i bardziej zaawansowanym technologicznie przemianom. Nasza firma działa na obszarze całej europy, stąd też wymagania klientów są bardzo zróżnicowane. Wszelkie zachodzące zmiany w naszym przedsiębiorstwie pomagają nam szybko reagować na różnorodne potrzeby rynków.   

Sprzedaż sezonowych artykułów ogrodowych wymaga dużego doświadczenia i dobrej organizacji. Terminowo realizowane dostawy pozwoliły na nawiązanie partnerskich relacji z naszymi klientami.  W naszej fabryce  zatrudniamy ponad 160 wykwalifikowanych pracowników którzy wytwarzają produkty najwyższej jakości. Dysponujemy dużymi halami magazynowymi,  i staramy się żeby produkowany towar na bieżąco uzupełniał nasz skład magazynowy, aby w sezonie móc utrzymać terminowość dostaw. Rocznie przetwarzamy około 45000 m3 drewna, przeważnie drewna sosnowego - od własnego transportu z lasu po gotowy produkt finalny. Dzięki temu możemy zapewnić pełen nadzór nad jakością.  Rocznie produkujemy około 600 ciężarówek artykułów ogrodowych z drewna, które sprzedajemy w całej Europie.


Poza produkcją drzewną nasza firma zajmuję się również budownictwem ogólnym. Jest to dział firmy zajmujący się realizacją inwestycji przemysłowych, budownictwa jedno i wielorodzinnego oraz modernizacją i remontami obiektów budowlanych. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie budowy takich obiektów jak hale sportowe, oczyszczalnie ścieków oraz szkoły. Znaczącym atutem tej działalności jest własny sprzęt specjalistyczny oraz własna hurtownia budowlana która zaopatruje nasze wszystkie inwestycje.


Znaczącą gałęzią naszego przediębiorstwa jest również transport który stanowi bardzo ważne ogniwo spinające potrzebny poszczególnych działów firmy z oczekiwaniami klientów. Świadczymy usługi transportowe w kraju i za granicą. To dzięki sprawnie funkcjonującej i dobrze wyposażonej bazie transportowej możemy zagwarantować, że nasze wyroby i świadczone usługi zawsze znajdują się w odpowiednim miejscu i czasie.

Poniższy link przedstawia prezentację filmową firmy "DREWEX":


https://drive.google.com/open?id=0B0IM0RnCA3SOVlBFRk9fUk9CeHc

 

Zespół DREWEX

opis


szybkie menu

napisz do nas

jak trafić

stat4u